0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Fulham
۱
۳
Liverpool
Finished
۱۹:۰۰
Aston Villa
۳
۱
Bournemouth AFC
Finished
۱۷:۳۰
Everton
۲
۰
Nottingham Forest
Finished
۱۶:۰۰
Crystal Palace FC
۵
۲
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
  Spain La Liga
Alaves
۲
۰
Atletico Madrid
Finished
۲۰:۰۰
Real Madrid
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Union Deportiva Almeria
۱
۲
Villarreal CF
Finished
۱۷:۴۵
Getafe
۱
۱
Real Sociedad
Finished
۱۵:۳۰
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Toulouse
۱
۱
Olympique Marseille
inprogress
۲۰:۴۵
OSC Lille
۱
۰
Racing Club Strasbourg
Finished
۱۶:۳۰
Stade de Reims
۱
۲
Montpellier HSC
Finished
۱۶:۳۰
Le Havre AC
۰
۱
FC Metz
Finished
۱۶:۳۰
Stade Brestois 29
۰
۲
AS Monaco
Finished
۱۸:۳۵
  Italy Serie A
SSD Monza 1912
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Salernitana
۰
۲
AC Fiorentina
Finished
۱۹:۳۰
Torino FC
۰
۰
Frosinone
Finished
۱۶:۳۰
Sassuolo
۰
۳
Lecce
Finished
۱۴:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Casa Pia Atletico
۱
۲
FC Porto
inprogress
۲۰:۳۰
Chaves
۲
۲
Estoril Praia
Finished
۱۸:۰۰
Famalicao
۲
۲
Portimonense
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۴
۱
Pendikspor
Finished
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۲
۰
Kasimpasa SK
Finished
۱۹:۳۰
Antalyaspor
۲
۱
Hatayspor
Finished
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۴:۰۰
  Germany Bundesliga
SV Werder Bremen
۲
۱
VfB Stuttgart
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg
۱
۱
1. FSV Mainz 05
inprogress
۲۱:۰۰
Borussia Dortmund
۱
۱
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۱۹:۰۰
  Iran Pro League
Malavan
۱
۲
Sepahan
Finished
۱۷:۰۰
Zob Ahan
۲
۰
Aluminium Arak
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۴
۱
Ittihad Kalba
inprogress
۲۰:۰۰
Al Bataeh
۱
۳
Al-Nasr
Finished
۱۷:۳۰
Al Sharjah SCC
۱
۱
Al Jazira
inprogress
۲۰:۰۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۲
۱
Baniyas FC
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J League
FC Tokyo
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۰۹:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Cerezo Osaka
Finished
۰۹:۳۰
  Brazil Serie A
Bragantino Red Bull
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۰۰
Palmeiras
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۱
۰
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Paranaense
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Mineiro
۳
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Vitoria BA
-
-
EC Bahia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Slovenia Prva liga
FC Koper
۰
۰
NK Bravo
inprogress
۲۱:۴۵
NK Maribor
۳
۰
NK Rogaska
Finished
۱۶:۳۰
NK Celje
۲
۳
NK Domzale
Finished
۱۹:۰۰
  Spain LaLiga 2
RCD Espanyol
۱
۱
FC Andorra
Finished
۱۵:۳۰
Eibar
۲
۰
Alcorcon
Finished
۱۷:۴۵
CD Mirandes
۲
۱
Burgos CF
inprogress
۲۰:۰۰
Eldense
۰
۱
Albacete Balompie
Finished
۱۷:۴۵
  Australia A-League
Perth Glory
۳
۴
Western United
Finished
۱۰:۳۰
  Croatia HNL
HNK Rijeka
۰
۰
NK Gorica
inprogress
۲۱:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb
۰
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Daegu FC
۰
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Gangwon FC
۴
۱
Incheon United FC
Finished
۰۸:۳۰
  United States MLS
Columbus Crew
۲
۲
Portland Timbers
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۲
۱
FC Dallas
Finished
۰۵:۰۰
Seattle Sounders
۰
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
Sporting Kansas City
۳
۳
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Los Angeles FC
۲
۲
New York Red Bull
Finished
۰۶:۰۰
Houston Dynamo
۰
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
New York City FC
۲
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Chicago Fire
۰
۴
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
Inter Miami CF
۳
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
  Greece Super League
Aris Thessaloniki
۱
۲
AEK Athens
inprogress
۲۰:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
۱
۰
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۱:۰۰
Lamia 1964
۰
۵
Panathinaikos
Finished
۱۷:۳۰
Panserraikos
۲
۱
Pas Giannina
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Premier League
FC Rostov
۱
۱
FK Spartak Moscow
inprogress
۲۱:۰۰
Nizhny Novgorod
۱
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
PFK Sochi
۲
۲
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۸:۴۵
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
Gazovik Orenburg
Finished
۱۶:۴۵
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۰
۰
Maghreb de Fes
inprogress
۲۱:۳۰
Renaissance Zemamra
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Sportive de Touarga
۰
۱
Jeunesse Sportive Soualem
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie B
Ceara SC CE
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۰:۳۰
  Austria Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۴
۲
Austria Klagenfurt
Finished
۱۸:۳۰
LASK Linz
۱
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۶:۰۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۰
Molde FK
inprogress
۲۰:۴۵
Ham-Kam
۰
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۶:۰۰
SK Brann Bergen
۲
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
Kristiansund BK
۱
۰
Tromso IL
Finished
۱۸:۳۰
Sarpsborg 08
۰
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۱
۳
Rosenborg BK
Finished
۱۸:۳۰
Sandefjord
۰
۱
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۱
۱
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
  Iran Azadegan League
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۱
۱
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۷:۱۵
Ario Eslamshahr
۲
۰
Damash Gilan
Finished
۱۷:۰۰
Esteghlal Molasani
۰
۰
Fajr Sepasi FC
Finished
۱۸:۱۵
Shahin Bandar Ameri
۰
۰
Shahrdari Astara
Finished
۱۸:۰۰
Pars Jonoubi Jam
۲
۱
Saipa
Finished
۱۸:۰۰
  England FA Cup
Coventry City FC
۳
۴
Manchester United
Finished
۱۸:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۰
۱
Colo Colo
Finished
۰۱:۰۰
Coquimbo Unido
۲
۰
O'Higgins
Finished
۰۴:۰۰
Huachipato
۲
۱
Deportes Iquique
inprogress
۲۰:۰۰
Palestino Santiago
-
-
Universidad de Chile
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Leon
۲
۰
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۲:۳۰
Pumas UNAM
۲
۱
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Club Tigres de la UANL
۵
۲
Necaxa
Finished
۰۴:۳۵
CD Chivas de Guadalajara
۲
۰
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۵
Santos Laguna Mexico
۰
۲
Pachuca CF
Finished
۰۴:۳۵
  Guatemala Primera Division
Deportivo San Pedro
۱
۰
Nueva Concepcion
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo Marquense
۲
۰
Iztapa
inprogress
۲۰:۳۰
Quiche FC
۱
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
inprogress
۲۰:۳۰
Mictlán
۱
۰
Aurora FC
inprogress
۲۰:۳۰
Barberena
۵
۰
Cuilapa FC
inprogress
۲۰:۳۰
Sacachispas Chiquimula
۲
۱
San Benito FC
inprogress
۲۰:۳۰
Fraijanes FC
۰
۱
Juventud Pinulteca FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Copa De la Liga Profesional
CA River Plate
-
-
Boca Juniors
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Estudiantes de la Plata
۳
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۰۰
Godoy Cruz
۱
۲
Velez Sarsfield
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Baiano U20
Leonico U20
۱
۰
Camacariense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Puebla (W)
۱
۱
FC Juarez (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
IA Akranes
۳
۰
Fylkir Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
KA Akureyri
۰
۱
IF Vestri
Finished
۱۷:۳۰
  Indonesia Liga 1
Madura United F.C.
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۱:۳۰
Pusamania Borneo FC
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۵:۳۰
Barito Putra
۲
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۵:۳۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۷:۳۰
Fukushima United FC
۱
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۷:۳۰
  United States USL Championship
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۰۰
Phoenix Rising
۱
۳
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۶:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۱
۴
Charleston Battery
Finished
۰۱:۳۰
Las Vegas Lights
۱
۲
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
Orange County SC
۰
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
Hartford Athletic
۱
۳
San Antonio FC
Finished
۰۰:۳۰
Miami FC
۰
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۲:۳۰
North Carolina
۲
۳
New Mexico United
Finished
۰۲:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۳۰
Memphis 901 FC
۱
۲
Monterey Bay
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۶
۲
Rampla Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
CA Progreso Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Maldonado
۱
۲
Miramar Misiones
Finished
۰۳:۰۰
Centro Atletico Fenix
۱
۲
Montevideo Wanderers
Finished
۱۹:۳۰
  Austria League 1 Women
FC Bergheim (W)
۰
۳
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۳:۳۰
SK Sturm Graz (W)
۲
۱
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۱۵
First Vienna FC 1894 (W)
۰
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۲:۳۰
SV Neulengbach (W)
۲
۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۵:۰۰
Union Kleinmunchen (W)
۰
۱
FK Austria Vienna (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Netherlands KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
NEC Nijmegen
Finished
۱۹:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Hansa Rostock
۰
۲
1.FC Magdeburg
Finished
۱۵:۰۰
Hannover 96
۱
۲
FC St. Pauli
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Criciuma U20
۱
۱
Clube Nautico Marcilio Dias U20
inprogress
۲۱:۳۰
Chapecoense AF U20
۱
۰
Brusque U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnicki Nis
۰
۰
FK Radnik Surdulica
inprogress
۲۱:۳۰
FK Novi Pazar
۰
۰
FK Vozdovac
inprogress
۲۱:۳۰
Spartak Subotica
۱
۰
FK Javor Ivanjica
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Virtus Francavilla
۰
۰
Juve Stabia
inprogress
۲۱:۳۰
AZ Picerno ASD
۰
۰
Brindisi
inprogress
۲۱:۳۰
Benevento
۰
۰
Latina Calcio
inprogress
۲۱:۳۰
Messina
۰
۱
Potenza Calcio
inprogress
۲۱:۳۰
Giugliano
۰
۱
Casertana
inprogress
۲۱:۳۰
Crotone
۰
۱
AC Monopoli
inprogress
۲۱:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
۰
۰
Monterosi Tuscia
inprogress
۲۱:۳۰
Taranto Sport
۰
۰
Avellino
inprogress
۲۱:۳۰
ASD Sorrento 1945
۰
۰
Catania Calcio
inprogress
۲۱:۳۰
Foggia
۰
۱
Audace Cerignola
inprogress
۲۱:۳۰
  Mali Premiere Division
AS Police de Bamako
۰
۳
Djoliba AC
Finished
۲۰:۰۰
  Switzerland Super League
FC Winterthur
۱
۲
BSC Young Boys Bern
Finished
۱۸:۰۰
FC Luzern
۱
۱
FC Basel
Finished
۱۸:۰۰
FC Zurich
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۸:۰۰
  England Super League Women
Manchester United (W)
۲
۲
Tottenham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arsenal (W)
۳
۰
Leicester (W)
Finished
۱۶:۳۰
Manchester City (W)
۵
۰
West Ham United (W)
Finished
۱۶:۴۵
  China Super League
Henan FC
۱
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۴:۳۰
Meizhou Hakka
-
-
Shanghai Port FC
Abandoned
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۴
۱
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
ED Val Minor U19
۲
۱
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۰۰
Real Oviedo U19
۰
۱
Coruxo FC U19
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Premier League
Veres Rivne
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۳:۳۰
Dynamo Kiev
۳
۰
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۸:۳۰
PFK Oleksandria
۱
۲
LNZ Cherkasy
Finished
۱۶:۰۰
  Hungary NB III
Vasas SC II
۲
۰
Martfui LSE
Finished
۱۲:۳۰
Szeged-Csanad Grosics II
۳
۰
Dabas FC
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot SE II
۲
۰
SC Sopron
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatabanya
۳
۰
Csornai SE
Finished
۱۸:۳۰
Puskas Academy II
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۰
۲
FC Ujpest II
Finished
۱۲:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۴
۲
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۸:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۴
۱
BKV Elore
Finished
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
۳
۲
Gyori ETO FC II
Finished
۱۸:۳۰
Erdi VSE
۲
۱
Majosi SE
Finished
۱۸:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۰
Hatvan
Finished
۱۸:۳۰
Bicskei TC
۴
۰
Kelen SC
Finished
۱۸:۳۰
PTE PEAC
۲
۰
Szekszardi Ufc
Finished
۱۸:۳۰
Senyo Carnifex FC
۲
۰
Diosgyori VTK II
Finished
۱۸:۳۰
Penzugyor
۲
۰
Monori SE
Finished
۱۸:۳۰
Dorogi FC
۰
۲
Veszprem FC
Finished
۱۸:۳۰
Karcagi SE
۱
۱
Salgotarjani
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Chippa United Reserves
۰
۱
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۰۰
Mamelodi Sundowns Reserves
۲
۲
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Moroka Swallows Reserves
۳
۱
Amazulu Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Richards Bay Reserves
۰
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Stellenbosch FC Reserves
۴
۰
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  China Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۰
Jiangsu Suning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۱
Yongchuan Chashan (W)
Finished
۱۰:۳۰
Guangdong Meizhou Hakka (W)
۰
۰
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۱
۲
Gimpo Citizen
Finished
۰۸:۳۰
FC Anyang
۱
۳
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۱:۰۰
Chungnam Asan
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie B
CD Ayense
۷
۱
Caja Oblatos
Finished
۰۳:۳۰
Ciervos FC
۰
۳
CF Pachuca 2
Finished
۰۱:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۱
Huracanes Izcalli
Finished
۰۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Gagra
۰
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
FC Utrecht (W)
۲
۲
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۳:۴۵
Excelsior (W)
۲
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۳:۴۵
ADO Den Haag (W)
۲
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Denmark Superliga
Hvidovre IF
۲
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۲
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
Viborg FF
۲
۱
Lyngby BK
Finished
۱۵:۳۰
FC Copenhagen
۲
۰
Silkeborg IF
Finished
۱۷:۳۰
  Slovakia Super Liga
FC Spartak Trnava
۱
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۹:۰۰
  Cyprus 1. Division
AEK Larnaca
۲
۰
Omonia FC Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
APOEL Nicosia FC
۲
۰
Aris Limmasol
Finished
۲۰:۰۰
Pafos FC
۵
۱
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Wuppertaler SV U19
۱
۰
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۲:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۴
۰
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۲:۰۰
Dynamo Dresden U19
۳
۱
VfL Osnabrück U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayern Munich U19
۰
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
VfL Bochum U19
۱
۰
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۲:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۳
۰
Hamburger SV U19
Finished
۱۵:۳۰
Arminia Bielefeld U19
۱
۳
Paderborn U19
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Deportivo Madryn
۱
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۱۹:۳۰
Arsenal de Sarandi
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۱۹:۳۰
Colon de Santa Fe
۰
۰
Temperley
Finished
۰۱:۳۵
Talleres Remedios Escalada
۱
۰
Tristan Suarez
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Mitre
۰
۱
Gimnasia Mendoza
Finished
۱۸:۰۰
CA San Miguel
۲
۰
Racing de Cordoba
Finished
۱۹:۳۰
Chacarita Juniors
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Marino de Luanco
۲
۰
Zamora
Finished
۱۹:۳۰
SD Rayo Cantabria
۲
۴
Arandina CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Cayon
۱
۲
Gimnastica de Torrelavega
Finished
۱۳:۳۰
Guijuelo
۲
۰
RC Villalbes
Finished
۱۸:۳۰
Union Popular Langreo
۰
۲
Real Valladolid B
Finished
۱۸:۳۰
Pontevedra
۰
۲
Ourense CF
Finished
۱۸:۳۰
Real Aviles CF
۳
۱
CD Covadonga
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria A PFG
Arda Kardzhali
۲
۱
PFC CSKA Sofia
inprogress
۲۰:۴۵
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۴
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۸:۱۵
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۱
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۴۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Atletico Mineiro (W)
۰
۲
Cruzeiro (W)
inprogress
۲۱:۳۰
SC Internacional (W)
۱
۱
Flamengo RJ (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Argentina Torneo Federal A
Olimpo
-
-
Santamarina Tandil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Huracan Las Heras
۰
۳
Deportivo Camioneros
Finished
۱۸:۰۰
Defensores de Belgrano VR
۲
۰
CA el Linqueno
Finished
۱۹:۳۰
San Martin Formosa
۲
۰
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۱۷:۳۰
Kimberley Mar del Plata
۱
۰
Club Villa Mitre
Finished
۱۷:۳۰
Sol de Mayo
۲
۲
Club Atlético Germinal
Finished
۱۷:۴۵
Douglas Haig
۰
۱
Independiente Chivilcoy
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Ursaria
۰
۱
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۰
۲
Getafe B
Finished
۱۳:۳۰
San Sebastian De Los Reyes
۴
۰
CD Mensajero
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۱
۲
CD Badajoz
Finished
۱۴:۰۰
Gimnastica Segoviana
۱
۰
AD Llerenense
Finished
۱۹:۳۰
UD San Fernando
۱
۲
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
Talavera
۱
۰
Illescas
Finished
۱۸:۳۰
Cacereno
۲
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۹:۰۰
  Germany 3.Liga
SSV Ulm
۰
۰
SSV Jahn Regensburg
inprogress
۲۱:۰۰
SC Preussen Munster
۲
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۸:۰۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Lucky Mile
۲
۱
Yau Tsim Mong
Finished
۱۲:۱۵
Wofoo Social Enterprises
۰
۰
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۰
۰
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۱
۱
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
-
-
Kwong Wah
Cancelled
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۰
۰
Chelsea SS HK
Interrupted
۰۹:۰۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۲
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Sportivo Ameliano
۲
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۱:۰۰
  Colombia Liga Femenina
CD Real Santander (W)
۱
۳
La Equidad (W)
Finished
۰۰:۳۰
Millonarios (W)
۱
۱
Cucuta Deportivo (W)
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Cali (W)
۱
۰
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Pereira (W)
۱
۲
Llaneros (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Palencia FC
۱
۱
Nueva Santa Rosa
Finished
۰۰:۳۰
CSD Amatitlan
۱
۲
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Sanarate
۰
۰
CD San Jorge
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Serie C
SER Caxias
۰
۴
Athletic Club MG
Finished
۰۲:۰۰
Ypiranga RS
۳
۱
CS Alagoano AL
Finished
۰۲:۰۰
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۵
۲
Bay FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Racing Louisville FC (W)
۵
۱
Utah Royals (W)
Finished
۰۰:۳۰
Portland Thorns (W)
۴
۱
Houston Dash (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Carlos A. Mannucci
۲
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۰:۰۰
Sporting Cristal Lima
۲
۰
Cusco FC
Finished
۱۹:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
۱
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Grau
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۰
۳
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Herrera FC
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Universitario
۲
۱
Veraguas FC
Finished
۰۲:۴۵
  United States MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۰
Austin FC II
Finished
۰۵:۳۰
Huntsville City FC
۰
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۳:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۰۷:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۱
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۲
۰
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۰
۴
Viamaterras Miyazaki (W)
Finished
۰۹:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۲
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Japan J2 League
Oita Trinita
۰
۲
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۱
۲
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
  Ethiopia Ethiopia Higher League
Addis Ababa Ketema
۰
۱
Halaba City
Finished
۰۹:۳۰
Kolfie Keranio
۱
۱
Yirga Chefe Bunna
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۵
Brisbane Roar U21
Finished
۰۹:۴۵
Brisbane Olympic FC
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Redcliffe Dolphins
۰
۰
Brisbane Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
North Brisbane
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۰:۳۰
  Serbia Superliga Women
Vojvodina (W)
۱
۱
ZFK Masinac Nis (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Velez CF
۰
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
Orihuela
۱
۲
Real Balompedica Linense
Finished
۱۹:۳۰
CA Antoniano
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۲:۳۰
UCAM Murcia
۲
۰
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۳:۳۰
La Union CF
۰
۰
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۳:۰۰
Real Betis B
۰
۰
Aguilas FC
Finished
۱۳:۰۰
El Palo FC
۱
۰
Mar Menor
Finished
۱۸:۳۰
FC Cartagena II
۰
۲
Cadiz B
Finished
۱۸:۳۰
Yeclano Deportivo
۱
۰
Marbella FC
Finished
۱۹:۳۰
  Latvia Virsliga
FS Metta/Lu
۱
۲
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
FK Auda
۲
۰
Tukums 2000
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Astana
۲
۲
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۰۰
Zhetysu Taldykorgan
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Meistriliiga
FC Kuressaare
۵
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
Flora Tallinn
۲
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Kirsehir Belediye Spor
۳
۳
Kirklarelispor
Finished
۱۵:۳۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
۰
۲
Vanspor FK
Finished
۱۵:۳۰
1928 Bucaspor
۱
۲
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۵:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
Altinordu SK
۲
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۵:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۱
۳
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۵:۳۰
Adiyaman FK
۲
۲
1461 Trabzonspor
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Silifke Belediyespor
۱
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Karsiyaka SK
۱
۱
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۵:۳۰
Anadolu Universitesi
۳
۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Villa Dalmine
۱
۰
Deportivo Liniers
Finished
۱۷:۳۰
Argentino Quilmes
-
-
Villa San Carlos
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Fenix
۱
۲
Flandria
Finished
۱۷:۳۰
CA Los Andes
۱
۰
Colegiales
Finished
۱۹:۳۰
Sacachispas
-
-
Excursionistas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Mexico U23 League
Santos Laguna U23
۲
۱
Pachuca U23
inprogress
۲۰:۳۰
Cruz Azul U23
۴
۰
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Araz Nakhchivan PFK
۰
۲
Sabayil FK
Finished
۱۸:۳۰
Kapaz
۱
۲
Sabah
Finished
۱۶:۰۰
  Africa CAF Confederations Cup
El Zamalek
۰
۰
Dreams FC
Finished
۱۹:۳۰
USM Alger
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Union St.-Gilloise
۱
۲
Club Brugge KV
Finished
۲۰:۰۰
Cercle Brugge KSV
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۱۵:۰۰
  Hungary NB I
Ujpest FC
۱
۲
MTK Budapest
inprogress
۲۰:۰۰
Kecskemeti TE
۲
۱
Mezokovesdi SE
Finished
۱۵:۳۵
MOL Fehervar FC
۱
۱
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۷:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Once Lobos Chalchuapa
۲
۱
CD Racing Junior de Armenia
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Cuc Villalba
۲
۰
CDF Tres Cantos
Finished
۱۳:۰۰
Leganes B
۰
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
RSD Alcala Henares
۱
۲
Real Madrid C
Finished
۱۳:۳۰
Las Rozas CF
۵
۱
CD Canillas
Finished
۱۳:۳۰
CD Galapagar
۱
۲
Paracuellos Antamira
Finished
۱۹:۳۰
AD Parla
۱
۲
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۰
FC Villanueva Del Pardillo
Finished
۱۳:۰۰
AD Torrejon CF
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۳:۰۰
Colonia Moscardo
۳
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera A Women
Banfield (W)
۱
۰
Excursionistas (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Racing Club (W)
۱
۲
Social Atletico Television (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Botola 2
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۰
۰
Ittifaq Marrakech
inprogress
۲۱:۳۰
Raja Beni Mellal
۰
۰
Olympique Dcheira
Finished
۲۱:۳۰
Kawkab AC Marrakech
۰
۰
JSM Massira
inprogress
۲۱:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۰
۱
Club Omnisports De Meknes
inprogress
۲۱:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Sai Kung
۰
۰
3 Sing FC
Abandoned
۱۳:۰۰
Hoi King
-
-
Sha Tin
Finished
۰۹:۰۰
Eastern District
۰
۰
Wong Tai Sin
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon City
۰
۰
Citizen AA
Cancelled
۱۱:۰۰
Central & Western
-
-
South China FC
Abandoned
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۲
۴
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
  Asia AFC Asian Cup U23 Group A
Jordan U23
۱
۴
Indonesia U23
Finished
۱۹:۰۰
Qatar U23
۰
۰
Australia U23
Finished
۱۹:۰۰
  Estonia Esiliiga
Tartu JK Welco
۳
۲
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۱
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۰
۱
FC Tallinn
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۳
۱
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
Sydney Olympic U20
۵
۳
NWS Spirit FC U20
Finished
۰۶:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۷:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۵
UNSW Sydney FC U20
Finished
۰۶:۳۰
Sydney United 58 U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
  Slovakia U19 Liga
FC Tatran Presov U19
۲
۲
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۴
۰
Dunajska Streda U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Trencin U19
۲
۲
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۵
۰
Palestino (W)
Finished
۰۰:۰۰
Audax Italiano (W)
۱
۲
Deportes Iquique (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad de Concepcion (W)
۱
۴
Coquimbo Unido (W)
Finished
۱۸:۳۰
Union Espanola (W)
۰
۲
Colo Colo (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Liga TDP
Inter Playa del Carmen II
۰
۲
Felinos 48
Finished
۰۰:۳۰
SK Sport Street Soccer
۱
۰
Bombarderos de Tecamac FC
Finished
۰۱:۳۰
Delfines de Abasolo
۰
۰
Atletico Leones
Finished
۰۱:۳۰
Mons Calpe SC Yucatan
۰
۱
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
FC San Jose del Arenal
۱
۱
Guerreros DD
Finished
۰۱:۳۰
Promodep Central AC
۰
۰
Aztecas AMF
Finished
۰۱:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
۰
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
  Paraguay Championship Women
Sportivo Luqueno (W)
۰
۶
Club Guarani (W)
Finished
۰۱:۴۵
  Colombia Primera A
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۲:۴۰
Deportivo Pereira
۱
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۰:۳۰
Alianza Valledupar
۲
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
Independiente Santa Fe
-
-
America de Cali
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Fiji Premier League
Nasinu
۱
۳
Labasa
Finished
۰۵:۰۰
Navua FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
  Panama Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۰
۲
Aguilas UP
Finished
۰۰:۰۰
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۴:۳۰
Alianza Panama Reserves
۱
۳
Panama City FC
Finished
۰۴:۳۰
CD Bocas Junior
۱
۱
Mario Mendez FC
inprogress
۰۲:۳۰
Ciex Sports Academy
۲
۰
UMECIT Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Japan WE League Women
Albirex Niigata (W)
۴
۱
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۷:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۰
۳
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۰۷:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۱
NTV Beleza (W)
Finished
۰۷:۰۰
Nojima Stella KS (W)
۰
۳
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Elfen Saitama (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۳
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۰:۰۰
Sydney United
۳
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
Wollongong Wolves FC
۳
۲
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Sydney Olympic FC
۲
۱
NWS Spirit FC
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۳
۰
Blacktown City FC
Finished
۰۸:۳۰
  China Jia League
Dalian Zhixing
۲
۰
Yanbian Longding
Finished
۱۱:۰۰
Foshan Nanshi FC
۰
۴
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou FC
-
-
Wuxi Wugou
Abandoned
۱۵:۰۰
  Czech Republic 3. Liga
FK Chlumec
۰
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۱:۴۵
Povltavska FA
۰
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۸:۳۰
Bohemians 1905 B
۳
۳
Taborsko B
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۰
۶
Slavia Prague B
Finished
۱۱:۴۵
Slovan Liberec B
۳
۱
Jablonec B
Finished
۱۱:۴۵
Viktoria Plzen B
۳
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۲
۳
FK Usti nad Labem
Finished
۱۲:۳۰
SK Sokol Brozany
۲
۰
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic MSFL
FC Slovacko B
۱
۱
FK Hodonín
Finished
۱۱:۴۵
FC Zlin B
۳
۲
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۱۲:۰۰
Unicov
۲
۱
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
  Austria Landesliga
WAF Brigittenau
۴
۳
SV Wienerberger
Finished
۱۲:۰۰
  Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B
۲
۱
Spartak Myjava
Finished
۱۲:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Konter
۳
۰
Fukien Athletic Club
Finished
۰۹:۰۰
KCDRSC
۰
۰
Tsuen Wan
Cancelled
۰۹:۰۰
  Poland Youth League
Zaglebie Lubin U19
۰
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۱
۳
Rakow Czestochowa U19
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
SV Steinbach 1920
۲
۴
Bayern Alzenau
Finished
۱۶:۳۰
FC Eddersheim
۲
۰
FSV Fernwald
Finished
۱۶:۳۰
Hunfelder SV
-
-
Hanauer SC 1960
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Promocional Amateur
Belgrano de Zarate
۲
۱
Estrella de Berisso
Finished
۱۷:۳۰
Everton de La Plata
-
-
Atletico Pilar
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Ledoje-Smorum Fodbold
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۷:۳۰
Ringkoebing IF
۳
۱
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۴
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Lugano II
۴
۰
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۷:۳۰
FC Biel-Bienne
۲
۰
Servette II
Finished
۱۶:۳۰
  Luxembourg National Division
UNA Strassen
۳
۱
CS Fola Esch
Finished
۱۷:۳۰
F91 Dudelange
۱
۰
FC Schifflange 95
Finished
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۰
۰
FC Victoria Rosport
Finished
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۲
۴
Wiltz
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۳
۰
Real Sociedad (W)
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Madrid (W)
۵
۱
Real Betis (W)
Finished
۱۳:۳۰
Villarreal (W)
۱
۲
Sevilla FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  France U19 League Women
St Etienne U19 (W)
۴
۳
Olympique Marseille U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nantes U19 (W)
۱
۳
Montpellier U19 (W)
Finished
۱۲:۰۰
Dijon U19 (W)
۴
۰
Guingamp U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۱
۲
Olympique Lyon U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۱
۱
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Konkola Blades
۲
۰
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۱
۱
Trident FC
Finished
۱۶:۳۰
Zesco United
۰
۰
Mutondo Stars
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۱
۱
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۱
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۰
۱
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraklasa
LKS Lodz
۲
۳
KKS Lech Poznan
Finished
۱۶:۳۰
KP Legia Warszawa
۰
۰
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۴:۰۰
  Poland 1. Division
Miedz Legnica
۲
۰
Motor Lublin
Finished
۱۶:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۲
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۹:۳۰
Arka Gdynia
۲
۰
Wisla Plock
Finished
۱۴:۱۰
  Romania Liga I Relegation Group
Otelul Galati
۱
۰
Universitatea Cluj
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
UR Namur
۴
۰
KFC Dessel Sport
Finished
۱۶:۳۰
Cappellen FC
۲
۷
KVK Tienen
Finished
۱۶:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۲
۳
KVV Thes Sport
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Premier League Women
Partick Thistle (W)
۱
۳
Rangers (W)
Finished
۱۵:۳۰
Celtic FC (W)
۵
۰
Hearts (W)
Finished
۱۸:۴۰
Hibernian (W)
۰
۱
Glasgow City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Motherwell (W)
۲
۱
Montrose LFC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۰
۳
Spartans FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
Dundee United WFC (W)
۱
۵
Aberdeen (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Gossau
-
-
FC Kreuzlingen
Cancelled
۱۵:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
Buducnost Banovici
۱
۲
FK Zvijezda Gradacac
Finished
۱۸:۳۰
Omarska
۱
۲
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۸:۰۰
NK Jedinstvo Bihac
۰
۱
Stupcanica Olovo
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A - Relegation Group
KV Kortrijk
۲
۴
RWD Molenbeek
Finished
۱۷:۳۰
Royal Charleroi SC
۱
۰
Eupen
inprogress
۲۰:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 17
AD Almudevar
۱
۰
Belchite 97
Finished
۱۹:۳۰
CD Fuentes
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Monzon
۰
۱
CD Caspe
Finished
۱۸:۳۰
CD Carinena
۱
۱
Cuarte CD
Finished
۱۸:۳۰
CF Illueca
۱
۰
SD Borja
Finished
۱۸:۳۰
Ejea
۰
۰
CD Binefar
Finished
۱۹:۰۰
CD Utrillas
۱
۱
CF Calamocha
Finished
۱۹:۰۰
CDJ Tamarite
۱
۱
UD Fraga
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia 3. NL
NK Granicar Zupanja
۳
۱
Sloga Nova Gradiska
Finished
۱۸:۳۰
NK Sloga Mravince
۱
۵
Zagora Unesic
Finished
۱۸:۰۰
NK Bistra
۴
۱
NK Sava Strmec
Finished
۱۸:۴۵
  Czech Republic 1. Liga
FC Slovacko
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۹:۳۰
Pardubice
۱
۲
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۳۰
FC Slovan Liberec
۰
۰
FC Hradec Kralove
Finished
۱۶:۳۰
SK Slavia Praha
۲
۲
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla
۲
۱
Saffle SK
Finished
۱۵:۳۰
  Peru Liga 2
Alianza Universidad
۱
۰
Deportivo Llacuabamba
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Cruzeiro RS
۰
۰
Esportivo Bento RS
inprogress
۲۱:۳۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
-
-
Passo Fundo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
GE Gloria
۲
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۰۱:۳۰
Sport Clube Gaucho
۲
۱
EC Veranópolis Recreativo Cultural
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
۱
۰
Mladost DG
inprogress
۲۰:۳۰
FK Rudar Plevlja
۱
۰
OFK Petrovac
Finished
۱۶:۳۰
FK Arsenal Tivat
۱
۲
FK Mornar Bar
Finished
۱۸:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۳
۱
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۹:۳۰
FK Jezero Plav
۳
۱
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CD Don Alvaro
۰
۱
SP Villafranca
inprogress
۲۰:۳۰
Calamonte
۲
۲
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۳:۰۰
CD Coria
۰
۰
Don Benito
Finished
۱۹:۳۰
CF Trujillo
۰
۱
CD Diocesano
Finished
۱۴:۰۰
RCP Valverdeno
۰
۲
CD Azuaga
Finished
۱۹:۳۰
Jerez CF
۳
۱
Arroyo
Finished
۱۹:۳۰
CF Jaraiz
۲
۱
CD Castuera Subastacar
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
CD Bullense
۲
۰
Alcantarilla FC
inprogress
۲۰:۰۰
Union Molinense CF 2020
۰
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۳:۰۰
CD Plus Ultra
۲
۲
CD Cieza
Finished
۱۳:۳۰
UCAM Murcia CF B
۱
۰
Montecasillas FC
Finished
۱۷:۳۰
Ciudad de Murcia
۱
۱
Balsicas Atletico
Finished
۱۸:۳۰
CD Algar
۳
۲
EG El Palmar CF
Finished
۱۹:۰۰
Muleno CF
۰
۲
Real Murcia B
Finished
۱۹:۳۰
UD Caravaca
۵
۱
Racing Murcia
Finished
۱۹:۳۰
CF Lorca Deportiva
۱
۰
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Cup Women
Sporting (W)
۱
۱
SL Benfica (W)
Finished
۱۹:۴۵
Racing Power (W)
۴
۲
Braga (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Arenas Club de Getxo U19
۳
۳
Leioa U19
Finished
۱۹:۳۰
UDC Txantrea U19
۱
۱
AD San Juan U19
Finished
۱۳:۳۰
Santutxu U19
۲
۲
Gazte Berriak U19
Finished
۱۳:۳۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
۰
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Kwara United
۱
۰
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۱
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Katsina United FC
۲
۰
Sporting Lagos FC
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۲
۰
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۴
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
Plateau United
۱
۰
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United
۲
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۱
۰
Ihefu FC
Finished
۱۹:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۰
۰
Geita Gold FC
Finished
۱۴:۳۰
Singida BS FC
۰
۰
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Terrassa CF
۱
۲
Saguntino
Finished
۱۹:۳۰
CE Europa
۲
۱
CF Badalona Futur
Finished
۱۳:۳۰
Hercules Alicante
۵
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
SE Penya Independent
۱
۰
RCD Espanyol B
Finished
۱۳:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۰
۰
Lleida
Finished
۱۸:۳۰
Sant Andreu Barcelona
۰
۰
Torrent CF
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey 1. Lig
Sakaryaspor
۲
۱
Keciorengucu Ankara
Finished
۱۹:۳۰
Bodrumspor
۲
۱
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۰۰
Corum Belediyespor
۲
۰
Adanaspor FK
Finished
۱۶:۳۰
Genclerbirligi SK
۲
۰
Erzurumspor FK
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۲
۱
JaPS II
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
۲
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB II
Soroksar SC
۳
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۸:۳۰
BFC Siofok
۱
۰
BVSC Zuglo
Finished
۱۸:۳۰
Szombathelyi Haladas
۰
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۸:۳۰
Kozarmisleny SE
۱
۰
FC Ajka
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Honved FC
۴
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۸:۳۰
Csakvar TK
۰
۲
Gyirmot
Finished
۱۸:۳۰
Tiszakecskei LC
۲
۰
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Dubocica
۱
۱
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۸:۳۰
Macva Sabac
۲
۰
FK Graficar Beograd
Finished
۱۹:۳۰
Metalac GM
۳
۲
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
۲
۱
Jedinstvo Ub
Finished
۱۷:۳۰
FK Kolubara
۰
۰
RFK Novi Sad 1921
inprogress
۲۱:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
ADO '20
۱
۱
Almere City Reserves
Finished
۱۵:۳۰
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
  Australia A-League Women
Central Coast Mariners (W)
۰
۱
Sydney FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Sweden Allsvenskan
AIK
۲
۰
Djurgardens IF
Finished
۱۵:۳۰
GAIS
۲
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۵:۳۰
BK Hacken
۲
۱
Hammarby IF
Finished
۱۸:۰۰
Halmstads BK
۰
۲
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Broadmeadow Magic
۰
۰
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
  Uganda Super League Women
Lady Doves FC (W)
۱
۰
Asubo Gafford (W)
Finished
۱۰:۳۰
Kampala Queens (W)
۲
۲
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Rines SS WFC (W)
۲
۲
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
Wakiso Hills (W)
۱
۰
She Maroons FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۱
۳
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۳
۰
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۳
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۱۰
Sydney University FC (W)
۲
۳
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC (W)
۱
۰
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۲
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۴۰
FNSW Institute (W)
۵
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۲:۳۰
  China FA Cup
Qingdao Elite United
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Qujing Yibu
۱
۵
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۰۰
Fuzhou Changle Jingangtui
۰
۴
Hunan Xiangtao
Finished
۱۰:۰۰
Shanghai Shenshui
۱
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۷
Perth SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco AFC (W)
۲
۷
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۷
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne City 2
۰
۳
Preston Lions
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
Gungahlin United FC
۳
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۶:۴۵
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۱
St. George Willawong FC
Finished
۰۸:۰۰
  El Salvador Primera Division
Municipal Limeno
۰
۰
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۱
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۴:۳۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۳
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Irapuato FC
۱
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۴:۳۰
Aguacateros de Periban
۰
۲
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Pioneros De Cancun
۳
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Yoogali SC U23
۲
۰
Monaro Panthers U23
Finished
۰۴:۳۰
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Canberra Olympic U23
inprogress
۰۸:۰۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
CD Junior de Managua
۱
۲
Deportivo Masaya
Finished
۰۲:۳۰
San Judas Bambinos
۱
۲
AD America
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Campeonato Roraimense
Nautico RR
۱
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۲:۰۰
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۱
۰
Real Espana
Finished
۰۰:۳۰
CD Real Sociedad
۲
۱
Vida
Finished
۰۲:۴۵
Genesis Huracan
۰
۰
Olancho FC
Finished
۰۵:۰۰
  Poland II Liga
Zaglebie Lubin II
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۰
۱
LKS Lodz II
Finished
۱۵:۳۰
Lech Poznan II
۰
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۳:۳۰
Radunia Stezyca
۳
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Amapaense
Trem AP
۱
۱
Santos FC AP
Finished
۰۰:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۲
۱
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
FC Ulaanbaatar
۵
۱
Deren
Finished
۱۴:۴۵
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Metropolitan San Juan FA
۳
۰
Bayamon FC
Finished
۰۴:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۰
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۲:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۳
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۲:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۰
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
Weinberg (W)
۱
۴
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hamburger SV (W)
۴
۰
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Sand (W)
۲
۲
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۵:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Liga 2 Championship Group
FC Buzau
۱
۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۴:۰۰
CSC 1599 Selimbar
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۲
۱
Surnadal
Finished
۱۵:۰۰
Rosenborg BK II
۵
۳
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Melhus IL
۱
۳
Stabaek IF II
Finished
۱۶:۳۰
  Andorra Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۲
۴
FC Santa Coloma
Finished
۱۲:۳۰
FC Pas de La Casa
۱
۲
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۵:۰۰
Inter Club d'Escaldes
۴
۰
CF Esperanca D'Andorra
Finished
۱۷:۳۰
FC Ordino
۱
۲
UE Santa Coloma
inprogress
۲۰:۰۰
  Finland U20 League
KoPSe U20
۲
۲
PPJ Helsinki U20
Finished
۱۴:۳۰
HJK Helsinki U20
۳
۱
Mikkelin Palloilijat MP U20
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 1
Prachuap FC
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Pathom United
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۵:۳۰
Muang Thong United
۲
۱
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۰۰
  Turkey Super Lig Women
Galatasaray (W)
۴
۲
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۱
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۱
۲
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۳:۰۰
Atasehir Bld Spor (W)
۲
۱
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۱
۳
Fomget GSK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Beylerbeyi SK (W)
۵
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CE L'Hospitalet
۱
۰
FC L'escala
Finished
۱۴:۰۰
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۳:۱۵
UE Castelldefels
۱
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۰
۰
Reus FC Reddis
Finished
۱۳:۳۰
CF Badalona
۰
۲
CF Montanesa
Finished
۱۹:۰۰
CP San Cristobal
۱
۰
CF Peralada
Finished
۱۳:۳۰
UE Olot
۰
۲
UE Tona
Finished
۱۸:۰۰
  Greece Super League Women
Asteras Tripolis (W)
۱
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۰۰
AEK Athens (W)
۱
۱
AO Rea (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۱
Nees Atromitou 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Larissa (W)
۰
۱
Trikala 2011 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۱
۱
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۲
۱
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Arenas Club de Getxo
۲
۲
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۰
۲
Utebo
Finished
۱۳:۳۰
SD Gernika Club
۰
۲
UD Logrones
Finished
۱۸:۳۰
Barakaldo
۳
۲
Deportivo Alaves B
Finished
۱۹:۳۰
CD Tudelano
۴
۰
Izarra
Finished
۱۸:۳۰
CD Calahorra
۳
۰
Valle de Egues
Finished
۱۸:۳۰
Naxara
۰
۳
UD Barbastro
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Coria CF
۱
۰
Xerez CD
Finished
۱۳:۳۰
Xerez Deportivo FC
۴
۰
CD Cabecense
Finished
۱۹:۳۰
CD Gerena
۰
۰
Sevilla FC C
Finished
۱۳:۰۰
Ayamonte CF
۲
۱
Cordoba B
Finished
۱۹:۳۰
CD Pozoblanco
۱
۰
CD Utrera
Finished
۱۸:۳۰
  Thailand Thai League 4
Look Isan FC
۱
۲
Dome FC
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
RCD Mallorca B
۲
۱
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
UD Alcudia
-
-
CE Mercadal
Finished
۱۷:۳۰
CE Alaior
۰
۰
UD Collerense
Finished
۱۸:۳۰
CF Soller
۲
۱
FC Inter Manacor
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
U.D. Melilla
۲
۰
Merida
Finished
۱۳:۳۰
Granada B
۵
۰
San Fernando Club Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
Malaga CF
۰
۰
Real Murcia
Finished
۱۳:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۰
۱
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
Linares Deportivo
۰
۱
Castellon
Finished
۱۹:۳۰
CF Intercity
۰
۲
Cordoba
Finished
۱۹:۳۰
Ceuta
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands League Women
HB Torshavn (W)
۰
۲
KI Klaksvik (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۰
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
Torredonjimeno
۱
۰
Motril CF
Finished
۱۹:۳۰
Club Polideportivo Almeria
۲
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۳:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۳
۰
CD Huetor Vega
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۹
۰
Atletico Melilla CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Rincon
۱
۲
Atletico Malagueno
Finished
۱۹:۳۰
Maracena
۱
۲
Arenas Armilla CD
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hannover 96 II
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۳:۳۰
Eimsbutteler TV
۱
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۴:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۲
Drochtersen / Assel
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۲
۱
1. FCA 04 Darmstadt
Finished
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf II
۱
۱
SV Spielberg
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Real Monterotondo Scalo
۳
۱
Calcio Chieti
Finished
۱۶:۳۰
ASD Atletico Ascoli
۲
۱
Sambenedettese
Finished
۱۶:۳۰
Roma City FC
۰
۱
Fossombrone
Finished
۱۶:۳۰
Senigallia
۰
۲
Vastogirardi
Finished
۱۶:۳۰
Citta DI Campobasso
۱
۱
SSD San Nicolo Notaresco
Finished
۱۶:۳۰
Tivoli Calcio
۱
۲
Avezzano Calcio 1919
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sora Calcio 1907
۲
۱
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Panathinaikos II
۰
۰
PAE Egaleo
Finished
۱۶:۳۰
AO Giouchtas
۱
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
Kallithea
۴
۰
Ilioupoli
Finished
۱۷:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
۰
۱
PAE Ionikos Nikaias
Finished
۱۷:۳۰
  England Super League 2 Women
Birmingham City (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Southampton (W)
۳
۱
London City Lionesses (W)
Finished
۱۶:۳۰
Reading FC (W)
۱
۰
Durham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sunderland (W)
۰
۱
Charlton (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۲
Crystal Palace (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Etincelles FC
۲
۱
Muhazi United
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۱
۰
Musanze FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۰
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
  France National 3
Strasbourg II
۲
۵
Reims Sainte-Anne
Finished
۱۶:۳۰
AS Saint-Étienne II
۱
۲
Vaulx en Velin
Finished
۱۶:۳۰
Troyes II
۲
۱
ASM Belfort
Finished
۱۶:۳۰
Saint-Amand FC
۰
۱
Croix IC
Finished
۱۶:۳۰
Saran
۱
۰
Neuilly Sur Marne
Finished
۱۶:۳۰
Strasbourg II
-
-
Reims II
Finished
۱۶:۳۰
Vitry CA
۱
۱
AC Ajaccio II
Finished
۱۶:۳۰
Entente UGA Ardziv
۲
۳
Olympique Marseille II
Finished
۱۶:۳۰
Entente Saint-Clement Montferrier
۰
۲
FC Istres
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Bunna
۱
۱
Defence Force FC
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopia Nigd Bank
۱
۰
Sidama Bunna
Finished
۱۹:۳۰
  Uganda Division 2
Booma FC
۳
۳
Blacks Power
Finished
۱۶:۳۰
Lugazi Municipal FC
۲
۱
Kataka FC
Finished
۱۶:۳۰
Police FC
۱
۱
Mbale Heroes
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Lavagnese
۴
۲
Asti Calcio
Finished
۱۶:۳۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Alba Calcio
Finished
۱۶:۳۰
ASD Chisola Calcio
۱
۲
Citta di Varese
Finished
۱۶:۳۰
Gozzano
۰
۱
ASD RG Ticino
Finished
۱۶:۳۰
Pinerolo
۱
۱
Ligorna 1922
Finished
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۰
۱
S.S.D. Unione Sanremo
Finished
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۳
۰
Borgosesia
Finished
۱۶:۳۰
AC Bra
۰
۱
Vado
Finished
۱۶:۳۰
Derthona FBC
۰
۱
US Fezzanese
Finished
۱۶:۳۰
AVC Vogherese 1919
۲
۲
US Albenga
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Jerv
۲
۱
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
AaB Aalborg
۳
۳
Kolding IF
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie B Women
Cesena (W)
۴
۳
Chievo Verona (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League Premier Division Women
Torquay (W)
۰
۴
Portishead (W)
Finished
۱۶:۳۰
Leafield Athletic (W)
۰
۱
Sporting Khalsa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Actonians (W)
۳
۳
London Seaward (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ashford Town (Middx) (W)
۳
۱
Haywards Heath (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chesham United (W)
۲
۲
Queens Park (W)
Finished
۱۶:۳۰
Notts County (W)
۱
۳
Lincoln City (W)
Finished
۱۶:۳۰
London Bees (W)
۰
۵
Rugby Borough (W)
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League
Polokwane City FC
۲
۲
Cape Town City
Finished
۱۶:۳۰
Richards Bay FC
۱
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۶:۳۰
TS Galaxy
۱
۲
Stellenbosch FC
Finished
۱۹:۰۰
  Germany Regionalliga Southwest
FSV Frankfurt
۳
۱
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schott Mainz
۳
۰
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۴
۳
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Asd Atletico Castegnato
۱
۴
U.C. Montecchio Maggiore
Finished
۱۶:۳۰
Portogruaro
۱
۱
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Breno
۳
۲
Montebelluna
Finished
۱۶:۳۰
SSD Treviso FBC 1993
۳
۱
APC Chions
Finished
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۲
۰
Bassano Virtus 55 ST
Finished
۱۶:۳۰
Mestre
۲
۰
Mori Santo Stefano
Finished
۱۶:۳۰
Este
۲
۱
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
ASD Victor San Marino
۱
۰
Imolese Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۳
۱
AC Prato
Finished
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۳
۰
Asd Calcio Certaldo
Finished
۱۶:۳۰
Mezzolara
۳
۱
Sammaurese
Finished
۱۶:۳۰
Sangiuliano City Nova
۳
۰
Fanfulla Cavenago
Finished
۱۶:۳۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۱
AC Forli
Finished
۱۶:۳۰
Aglianese
۰
۱
SCD Progresso
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۱
۱
AC Legnano
Finished
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۲
۱
Club Milano
Finished
۱۶:۳۰
Varesina Calcio
۲
۱
Ponte San Pietro
Finished
۱۶:۳۰
Tritium
۰
۲
Desenzano Calvina
Finished
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
-
-
Crema 1908
Finished
۱۶:۳۰
USD Castellanzese
۰
۳
Piacenza Calcio
Finished
۱۶:۳۰
USD Caravaggio
۰
۲
GS Arconatese 1926
Finished
۱۶:۳۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۱
Caldiero Terme
Finished
۱۶:۳۰
FC Clivense
۲
۰
Brusaporto
Finished
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۱
۱
Pro Palazzolo
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Minaa
۱
۱
Karbala FC
Finished
۱۶:۱۵
Naft Maysan
۰
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۸:۴۵
Erbil SC
۱
۱
Al Shorta
inprogress
۲۱:۰۰
  Malawi Super League
Dedza Dynamos
۱
۱
Silver Strikers
Finished
۱۶:۰۰
Bangwe All Star
۱
۱
Karonga United
Finished
۱۶:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۳
۰
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
FC Zimbru Chisinau
۳
۱
FC Milsami Orhei
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga Women
FC Koln (W)
۲
۰
SC Freiburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg (W)
۱
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۲۰:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
AWC
۲
۱
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۵:۳۰
Baronie
۰
۱
Blauw Geel 38
Finished
۱۵:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۳
۰
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۱
۵
OJC Rosmalen
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۷
۱
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۳
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۵:۳۰
TUS Makkabi
۱
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۳:۳۰
SV Tasmania Berlin
۱
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۰۰
  Germany Oberliga Westfalen
TUS Bovinghausen 04
۱
۳
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۵:۳۰
FC Eintracht Rheine
۱
۴
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۲
ASC Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
FC Brunninghausen
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۳
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
Turkspor Dortmund 2000
۲
۰
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
۳
۴
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۷:۰۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۴
۰
Volos NPS U19
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۲
۰
SV 09 Arnstadt
Finished
۱۵:۳۰
  Armenia Premier League
Pyunik Yerevan
۲
۲
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۵:۳۰
  France Division 2 Women
Rodez AF (W)
۴
۱
ASPTT Albi (W)
Finished
۱۶:۳۰
Marseille (W)
۲
۱
RC Lens (W)
Finished
۱۶:۳۰
Le Mans (W)
۰
۲
Thonon Evian FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۶
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck II
۵
۱
VfR Neumunster
Finished
۱۸:۰۰
  South Africa 1st Division
Pretoria Callies
۲
۱
Hungry Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Orbit College
۱
۱
MM Platinum NB La Masia
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Grorud
۴
۱
Tromsdalen UIL
Finished
۱۸:۰۰
Strommen IF
۴
۲
Valerenga IF Oslo II
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۶:۱۵
Eidsvold TF
۴
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
OLS
۱
۲
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۰
۱
FC Jazz Pori
inprogress
۲۰:۳۰
KuPS Akatemia
۰
۲
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
FK Slovan Duslo Sala
۲
۰
FC Malacky
Finished
۱۸:۰۰
FK Podkonice
۳
۲
FK Dubnica
Finished
۱۸:۰۰
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۰
۱
SKF Sered
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۰
Sariyer GK
Finished
۱۵:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۲
۰
24 Erzincanspor
Finished
۱۵:۳۰
Iskenderun
۳
۰
Denizlispor
Finished
۱۵:۳۰
Utas Usakspor
۰
۴
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۵:۳۰
Arnavutkoy
۲
۰
Fethiyespor
Finished
۱۵:۳۰
Amedspor SK
۰
۲
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۰
Somaspor
Finished
۱۵:۳۰
Karaman
۰
۳
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Petah Tikva
۰
۲
Beitar Jerusalem
inprogress
۲۰:۴۵
Hapoel Hadera
۲
۲
FC Ashdod
Finished
۱۹:۳۰
  Mauritania Division 1
Nouakchott King's
۱
۱
FC Tevragh Zeina
inprogress
۲۰:۳۰
ASAC Concorde
-
-
AS Douanes
بازی شروع نشده است
۲۳:۲۰
  Poland 1 Liga Women
Sleza Wroclaw (W)
۰
۵
Lech Poznan (W)
Finished
۲۰:۰۰
Skra Czstochowa (W)
۱
۰
BPAP Marcus Gdynia (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands Premier League
IF Fuglafjordur
۲
۴
NSI Runavík
Finished
۱۹:۳۰
Víkingur Gota
۴
۰
B36 Torshavn
Finished
۱۷:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۱
۱
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga I Championship Group
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۳
Universitatea Craiova
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۱
۱
Villarreal CF C
Finished
۱۹:۳۰
Silla CF
۳
۲
Ontinyent
Finished
۱۸:۳۰
CD Acero
۰
۱
Levante B
Finished
۱۹:۰۰
Soneja
۱
۱
Atzeneta
Finished
۱۹:۰۰
Rayo Ibense
۰
۳
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Veikkausliiga
EIF Ekenas
۱
۱
AC Oulu
Finished
۱۹:۰۰
  Ivory Coast Ligue 1
Club Omnisports Korhogo
۱
۲
Stade d'Abidjan
Finished
۱۹:۰۰
Asec Mimosas
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۲۱:۳۰
  Ghana 1. Division
Na God FC
۲
۳
Vision FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Skyy
۰
۰
Basake Holy Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland League Cup Women
Augnablik Kopavogur (W)
۰
۵
Fram Reykjavik (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
AD Os Limianos
۲
۲
SC Sao Joao Ver
Finished
۱۸:۳۰
Pevidem SC
۰
۰
Amarante FC
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal
۲
۱
Santarem
Finished
۱۸:۳۰
SC Lusitania
۲
۰
Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Osijek (W)
۵
۰
ZNK Hajduk Split (W)
Finished
۱۸:۳۰
NK Medimurje Cakovec (W)
۳
۲
ZNK Split (W)
Finished
۱۷:۳۰
ZNK Donat Zadar (W)
۱
۰
HNK Gorica (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Cantolagua
۱
۰
CD Alesves
Finished
۱۸:۰۰
SD Lagunak
۰
۰
Burlades
Finished
۱۸:۳۰
Cirbonero
-
-
Beti Kozkor
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
Minas Brasilia DF (W)
۰
۰
Athletico Paranaense (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
Banik Kalinovo
۰
۲
MSK Spisske Podhradie
Finished
۱۸:۰۰
Slavia TU Kosice
۱
۲
MFK Stara Lubovna
Finished
۱۲:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۰
SK Odeva Lipany
Finished
۱۸:۰۰
  Latvia 1. Liga
FK Ventspils
۰
۳
Valmiera FC II
Finished
۱۸:۰۰
FK Rigas Futbola Skola II
۷
۰
FK Smiltene
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Rimini Calcio
۱
۰
ACD Virtus Entella
Finished
۱۸:۰۰
Sestri Levante
۳
۲
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۸:۰۰
AC Perugia
۱
۱
AC Arezzo
Finished
۱۸:۰۰
ASD Torres
۱
۱
Cesena FC
Finished
۱۸:۰۰
US Pontedera 1912
۲
۲
Olbia Calcio
Finished
۱۸:۰۰
Pescara
۰
۲
AC Ancona
Finished
۱۸:۰۰
Recanatese
۲
۲
Gubbio
Finished
۱۸:۰۰
SPAL 1907 Ferrara
۲
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۸:۰۰
Lucchese Libertas
۰
۱
Carrarese
Finished
۱۸:۰۰
Juventus U23
۲
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
TSV Meerbusch
۳
۱
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۷:۳۰
DJK Adler Union Frintrop
۰
۱
VfB Homberg
Finished
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۳
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۶:۳۰
Sonsbeck
۲
۲
SF Hamborn 07
Finished
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۲
۱
TVD Velbert
Finished
۱۶:۳۰
Mulheimer FC 97
۱
۱
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۷:۰۰
  Uruguay Segunda Division
Cerrito CS
۱
۱
Colon FC
Finished
۱۷:۳۰
Juventud Piedras
۲
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Scottish FA Cup
Glasgow Rangers FC
۲
۰
Hearts Of Midlothian FC
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Braga B (W)
۱
۱
Sporting B (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria B PFG
Ludogorets Razgrad B
۲
۱
FC Yantra Gabrovo
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
El Porvenir
۲
۱
Puerto Nuevo
Finished
۱۷:۳۰
Real Pilar
۲
۱
Centro Espanyol
Finished
۱۷:۳۰
CA Ituzaingo
-
-
Central Cordoba de Rosario
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
General Lamadrid
۱
۰
Club Mercedes
Finished
۱۷:۳۰
Club Lujan
۲
۱
CA Lugano
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Paraguayo
-
-
Victoriano Arenas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  United Arab Emirates Division 1
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Fujairah FC
Finished
۱۷:۲۵
Al Hamriyah
۱
۳
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۷:۳۰
Al Jazira Hamra
۳
۲
Al Dhaid
Finished
۱۷:۲۵
  Botswana Premier League
Holy Ghost SC
۱
۲
Masitaoka FC
Finished
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۰
۰
Security Systems FC
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Premier League
Cardiff Metropolitan University F.C.
۱
۳
Newtown AFC
Finished
۱۶:۴۵
The New Saints FC
۲
۰
Connah's Quay Nomads
Finished
۱۶:۴۵
Aberystwyth Town FC
۳
۰
Pontypridd Town
Finished
۱۶:۴۵
Caernarfon Town FC
۲
۲
Bala Town
Finished
۱۶:۴۵
Penybont
۱
۰
Haverfordwest County
Finished
۱۶:۴۵
Colwyn Bay
۱
۰
Barry Town FC
Finished
۱۶:۴۵
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۱
۲
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
Manica Diamonds F.C.
۱
۰
CAPS United
Finished
۱۶:۳۰
Bulawayo Chiefs FC
۱
۰
Simba Bhora FC
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۱
۰
Kampaniakos
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۱
FC Kozani
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Cankaya FK
۱
۱
23 Elazig
Finished
۱۵:۳۰
Sultanbeyli Bld
۰
۱
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۵:۳۰
Adana 1954 FK
۳
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۳۰
Sebat Genclik Spor
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۲
۵
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australian National University FC (W)
۱
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Croatia U19 League
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۳
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Los Cabos United
-
-
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group D
Bastia SC U19
۳
۲
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
ETSV Hamburg
Finished
۱۲:۱۵
Buchholz
۵
۲
FC Alsterbruder
Finished
۱۵:۳۰
SV Halstenbek-Rellingen
۱
۲
Niendorfer TSV
Finished
۱۵:۳۰
SV Rugenbergen
۳
۰
Union Tornesch
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Sapeli Polna
۳
۰
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B
Finished
۱۲:۰۰
SK Borsice
۱
۱
FC Slusovice
Finished
۱۷:۳۰
TJ Rajhradice
۱
۵
FC Kurim
Finished
۱۸:۰۰
FK Ostrov B
۴
۰
Citice
Finished
۱۸:۳۰
  Austria 2. Landesliga
SV Strass
۳
۱
SK Werndorf
Finished
۱۲:۰۰
SV Rothenthurn
۴
۲
Sv Admira Villach
Finished
۱۲:۰۰
  Czech Republic FNL
FK Viktoria Zizkov
۳
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
FC Vysocina Jihlava
۳
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۸:۳۰
SK Slovan Varnsdorf
۵
۱
Prostejov
Finished
۱۸:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۰
۲
AC Dukla Praha
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava
۲
۲
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
VFL Oldenburg
۲
۱
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۱:۴۵
U.L.M. Wolfsburg
۲
۲
TUS Bersenbruck
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۲
۱
VfV Borussia 06 Hildesheim
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Pribram B
۰
۱
Aritma Praha
Finished
۱۱:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۱:۴۵
MFK Havirov
۰
۰
Jesenik
Cancelled
۱۱:۴۵
Domazlice B
۳
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۲:۰۰
Krnov
۰
۰
Sumperk
Finished
۱۶:۳۰
AFC Humpolec
۰
۱
Sokol Tasovice
Finished
۱۶:۳۰
FK Jindrichuv Hradec
۱
۰
SK Klatovy
Finished
۱۷:۳۰
Zdar nad Sazavou
۲
۱
Havlickuv Brod
Finished
۱۷:۳۰
FK Kozlovice
۲
۰
SK Batov
Finished
۱۷:۳۰
SSK Bilovec
۲
۱
FK Bohumin
Finished
۱۷:۳۰
Slavoj TKZ Polna
۲
۱
Breclav
Finished
۱۷:۳۰
FK Pelhrimov
۰
۱
SK Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۷:۳۰
FK Trutnov
۳
۲
Sk Kosmonosy
Finished
۱۸:۳۰
FK Caslav
۱
۱
Hlinsko
Finished
۱۸:۳۰
  Philippines PFL
Stallion FC
۱۳
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Air Force
۱
۴
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۱
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۳۰
Maharlika
۱
۱۰
Kaya FC
Finished
۱۶:۰۰
  Hong Kong Premier League
HK U23
۰
۶
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
North District FC
۳
۲
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonju Citizen
۲
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۳
۱
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Motors II
۲
۳
Chungju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide United U21
۲
۱
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Hwaseong FC
۱
۴
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Changwon City
۲
۰
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۰
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Gangneung City
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۰
۶
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۶:۰۰
Fukuoka Anclas (W)
۲
۲
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Monza U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۲:۳۰
Torino U19
۴
۲
Frosinone U19
Finished
۱۴:۳۰
Empoli U19
۲
۲
Hellas Verona U19
Finished
۱۶:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Ocotal
۱
۱
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Primera B
Rangers de Talca
۰
۰
Santiago Morning
Finished
۰۴:۰۰
CD Antofagasta
۳
۰
Deportes Recoleta
inprogress
۲۰:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Oakland Stompers
۰
۴
Oakland SC
Finished
۰۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۱
۰
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo La Guaira
۱
۰
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A4
SKA Brasil
۰
۰
AA Francana
Finished
۰۲:۰۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico San Cristobal
۰
۴
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
Atlantico Puerto Plata FC
۱
۲
Atletico Vega Real
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۱:۳۰
LD Alajuelense
۲
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۲
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Rengo
۱
۱
Concon National
inprogress
۲۰:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
CS Maritimo de La Guaira
۲
۰
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Real Frontera
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Miranda FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Aragua FC
-
-
Trujillanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  South America South American Championship Women U20
Venezuela U20 (W)
۱
۰
Chile U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Brazil U20 (W)
۱
۲
Colombia U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Paulista Serie A3
Atletico Votuporanguense SP
۱
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۱
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۲
۰
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۰:۰۰
  Chile Tercera Division
Chimbarongo FC
۲
۱
Iberia
Finished
۰۰:۰۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۰
VfR Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia U19 League
FK Vojvodina U19
۲
۱
FK Zemun U19
Finished
۱۲:۳۰
Vodovac U19
۳
۱
Graficar Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Brodarac U19
۲
۰
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Nis U19
۲
۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۴:۳۰
Crvena Zvezda U19
۳
۰
Cukaricki U19
Finished
۱۷:۳۰
  United States USL League One
Richmond Kickers
۰
۲
Spokane Velocity FC
Finished
۰۱:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۱
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۰۰
  Poland IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۲
۱
LKS Orzel Ryczow
Finished
۱۲:۳۰
GKS Arka Pawlow
۰
۳
KS Moravia Morawica
Finished
۱۷:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
FC Nyva Buzova
۲
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۴:۰۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya Premier League
Ulinzi Stars
۰
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Muranga Seal
۰
۰
Muhoroni Youth FC
Finished
۱۵:۳۰
Gor Mahia
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kolmonen
EPS Reservi
۵
۴
Espa
Finished
۱۲:۳۰
Toolon Taisto
۰
۲
MPS/Atletico Malmi
Finished
۱۹:۳۰
  Malta Premier League
Mosta FC
۳
۱
Hibernians Paola FC
Finished
۱۵:۳۰
Sirens FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۲:۳۰
Valletta FC
۱
۰
FC Balzan
Finished
۱۷:۴۵
  Thailand Thai League 2
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۲
۱
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۰۰
Chiangmai FC
۲
۰
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۴:۰۰
Rayong FC
۸
۴
Samut Prakan City FC
Finished
۱۴:۳۰
Krabi FC
۲
۳
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
۱
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۵:۰۰
Cosmos Koblenz
۳
۱
FK Pirmasens
Finished
۱۵:۳۰
Alemannia Waldalgesheim
۱
۳
FV Diefflen
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Kaiserslautern II
۴
۲
FC Karbach
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Quierschied
۰
۲
FV Dudenhofen
Finished
۱۷:۰۰
  England Championship
Blackburn Rovers
۱
۳
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۵:۰۰
  Sweden Superettan
IK Oddevold
۲
۱
Gefle IF
Finished
۱۴:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
۰
۵
Chemnitzer FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۳
۳
Berliner AK 07
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۳
FC Energie Cottbus
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۲
TSV Landsberg
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۰
Qviding FIF
Finished
۱۴:۳۰
Vastra Frolunda IF
۲
۰
Ockero IF
Finished
۱۷:۳۰
Sävedalens IF
۱
۴
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
IK Tord Jonkoping
۳
۰
Hittarps IK
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Hammarby IF DFF (W)
۲
۱
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۱
۳
Rosengard (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trelleborgs FF (W)
۰
۰
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Pitea IF
۱
۱
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۴:۳۰
Taby FK
۲
۲
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۲
۲
Hammarby Talang Ff
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Championship Women
University of Pretoria (W)
۳
۲
Copper Belts FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Berlin Liga
Frohnauer SC
۱
۱
SFC Stern
Finished
۱۴:۱۵
1. FC Wilmersdorf
۲
۳
Altglienicke II
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۱
۲
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Falkenbergs FF
۰
۱
Norrby IF
Finished
۱۶:۳۰
Ljungskile SK
۰
۰
Torns IF
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
Sampdoria (W)
۱
۳
AC Milan (W)
Finished
۱۴:۰۰
Napoli (W)
۱
۱
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
San Francisco U19
۰
۲
Cornella U19
Finished
۱۳:۳۰
Espanyol U19
۱
۰
Sabadell U19
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Chernihiv
۲
۱
Metalist Kharkiv
Finished
۱۳:۱۵
Kremin
۰
۰
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Atletico Arteixo
۱
۱
Silva SD
Finished
۱۳:۴۵
Arzua
۱
۲
UD Paiosaco
Finished
۱۸:۳۰
UD Somozas
۲
۲
Betanzos
Finished
۱۹:۳۰
UD Ourense
۴
۱
Arosa SC
Finished
۱۹:۳۰
Alondras CF
۱
۲
SD Sarriana
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۵
۱
Carrigaline United
Finished
۱۳:۱۵
  Spain Primera Federacion Women
FC Barcelona B (W)
۵
۰
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo Alaves (W)
۴
۰
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo La Coruna (W)
۳
۱
Cacereno (W)
Finished
۱۳:۳۰
Osasuna (W)
۰
۳
DUX Logrono (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seccio Esportiva AEM (W)
۱
۰
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۱
۱
FK Transinvest
Finished
۱۳:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۲
Banga Gargzdai
Finished
۱۵:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۳
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۸:۵۵
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۴
۰
CD Buzanada
Finished
۱۳:۳۰
UD Gran Tarajal
۲
۲
UD Teror Balompie
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibarra
۵
۱
CD Herbania
Finished
۱۴:۳۰
Las Palmas B
۲
۰
Arucas CF
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Super League
Mulembe United
۱
۱
Dimba Patriots FC
Finished
۱۳:۳۰
Rainbow SC
۱
۰
Nairobi United
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Liga Segunda
UD Oliveirense
۱
۲
CF Os Belenenses
Finished
۱۳:۳۰
Vilaverdense FC
۰
۲
CS Maritimo Funchal
Finished
۱۸:۰۰
Academico Viseu
۰
۱
CD Mafra
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
UD Gijon Industrial
۱
۲
CD Praviano
Finished
۱۳:۳۰
Sporting Gijon B
۱
۲
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
SD Lenense
۰
۳
UD Llanera
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۱
۱
UC Ceares
Finished
۱۳:۳۰
Urraca CF
۳
۱
Aviles Stadium CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Tuilla
۱
۱
Luarca CF
Finished
۱۹:۰۰
CD Colunga
۰
۱
L`Entregu CF
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۰
۰
CD Siete Villas
Finished
۱۳:۳۰
Castro
۳
۰
Centro Deportivo Bezana
Finished
۱۸:۳۰
Velarde CF
۰
۳
CD Colindres
Finished
۱۸:۰۰
UC Cartes
۰
۱
SD Torina
Finished
۱۸:۳۰
CD Tropezon
۲
۰
Vimenor CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Naval
۱
۲
CD Laredo
Finished
۱۹:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Bangor Celtic FC
۲
۱
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۳:۳۰
Bluebell United
۲
۱
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۱۵
Crumlin United FC
۱
۱
St Mochtas
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۲
۱
Tolka Rovers AFC
Finished
۱۳:۳۰
Maynooth University FC
۱
۳
Kilbarrack United
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 3
Sisaket United
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
FC Barcelona B
۱
۰
Lugo
Finished
۱۷:۳۰
CD Arenteiro
۰
۰
Ponferradina
Finished
۱۹:۳۰
Real Union Club de Irun
۳
۱
Unionistas de Salamanca CF
Finished
۱۹:۳۰
SD Logrones
۱
۱
Osasuna B
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Barcelona EC SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
AER Afantou
۲
۲
G.A.S. Ialysos 1948
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division ACFF
Union Saint Gilloise II
۰
۲
FC Ganshoren
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۲
۲
Vital'O FC
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
Wolfsberger Athletik Club II
۳
۲
Voitsberg
Finished
۱۶:۳۰
ASK Klagenfurt
۲
۱
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۷:۰۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Burnley (W)
۳
۰
Liverpool Feds LFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Stoke City (W)
۲
۱
West Bromwich Albion (W)
Finished
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۴
۳
Nottingham Forest (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Zanzibar Mapinduzi Cup
Zimamoto SC
۴
۱
New King
Finished
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Costa Do Sol
۲
۳
Black Bulls Maputo
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Siegburger SV 04
۰
۱
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۶:۳۰
SpVg Porz 1919
۳
۰
FC Hurth
Finished
۱۶:۳۰
SSG Bergisch Gladbach
۳
۲
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
Union Schafhausen
۰
۵
Borussia Freialdenhoven
Finished
۱۶:۴۵
SpVg Frechen 20
۰
۲
Bonner SC
Finished
۱۶:۴۵
VfL Vichttal
۲
۱
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۰۰
Fortuna Koln II
۳
۲
Germania Teveren
Finished
۱۷:۰۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۰
۰
FK Khujand
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania First Division
Cosmopolitan FC
۱
۰
Stand United
Finished
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
AC Libertas
۰
۲
SS Pennarossa
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
Eendracht Aalst
۳
۰
KVK Ninove
Finished
۱۶:۳۰
Cercle Brugge II
۲
۱
KRC Harelbeke
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Poggibonsi
۴
۱
SC Cenaia 1969
Finished
۱۶:۳۰
Ponsacco
۰
۲
US Gavorrano
Finished
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۱
۱
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۶:۳۰
Pianese
۴
۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sporting Trestina
۱
۲
AS Figline
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus Cyprus Women Cup
Lefkothea Latsion (W)
۲
۱
Aris Limassol (W)
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Loughborough Lightning (W)
۱
۱
Sheffield FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Boldmere St. Michaels (W)
۴
۱
Solihull Moors (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
KS Kastrioti Kruje
۳
۱
KS Burreli
Finished
۱۶:۳۰
FK Vora
۳
۰
Tomori Berat
Finished
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۲
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۳۰
KS Flamurtari Vlore
۲
۲
Af Elbasani
Finished
۱۶:۳۰
Apolonia Fier
۴
۱
KS Bylis Ballsh
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۰
۱
ASD Siracusa Calcio 1924
Finished
۱۶:۳۰
ASD Sancataldese
۲
۰
Igea Virtus Barcellona
Finished
۱۶:۳۰
USD Ragusa
۲
۱
Nuova Gioiese
Finished
۱۶:۳۰
ASD Castrovillari Calcio
۱
۱
Portici 1906
Finished
۱۶:۳۰
Locri 1909
۱
۴
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
Finished
۱۶:۳۰
  Croatia 1. NL
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۱
Orijent 1919
Finished
۱۶:۲۰
  England National League - Division One North Women
Stockport County (W)
۳
۳
Leeds United LFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hull City (W)
۱
۱
York City (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASD Gladiator 1924
۰
۱
Atletico Uri
Finished
۱۶:۰۰
ASG Nocerina 1910
۲
۰
Sassari Calcio Latte Dolce
Finished
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۲
۱
SS Cassino
Finished
۱۶:۳۰
COS Sarrabus Ogliastra
۲
۰
San Marzano Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Trastevere Calcio ASD
۱
۳
Ischia Isolaverde
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet South
Hapoel Segev Shalom
۸
۴
Bnei Eilat
Finished
۱۶:۳۰
  Morocco League Women
WAC Wydad Casablanca (W)
۱
۱
SC Chabab Mohammedia (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Asane 2
۱
۴
Os Turnforening
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Smartno
۰
۰
NK Race
Finished
۱۸:۰۰
  Norway U19 Cup
Oppsal IF U19
۱
۳
Nordstrand U19
Finished
۱۵:۳۰
  Poland Regional League
KKS Zoliborz Warsaw
۱
۳
Victoria Warsaw
inprogress
۲۰:۳۰
  Nicaragua U20 Championship
UNAN Managua U20
۰
۵
Diriangen U20
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۱
۱
Saku Sporting (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Togo Championnat National
Dyto FC
۱
۱
Doumbe FC
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Valur Reykjavik (W)
۳
۱
Thor Akureyri (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
MKS Kluczbork
۱
۲
MKP Carina Gubin
Finished
۱۸:۳۰
  Slovenia 2.SNL
Primorje Ajdovscina
۳
۰
ND Ilirija
Finished
۱۸:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۲
۱
Jadran Dekani
Finished
۱۸:۳۰
Tabor Sezana
۲
۰
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
۱
۰
Samartex
Finished
۱۸:۳۰
Bofoakwa Tano
۱
۱
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
Heart of Lions
۳
۰
Nations FC
Finished
۱۸:۳۰
  England National League - Division One South-East Women
Worthing (W)
۲
۲
AFC Wimbledon (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Aalesund FK II
۱
۰
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FK Transinvest (W)
۰
۴
MFA Zalgiris (W)
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Ajman Club U21
۴
۴
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
Lorentzweiler
Finished
۱۷:۳۰
US Rumelange
-
-
FC Mamer 32
Finished
۱۷:۳۰
FC Koeppchen Wormeldange
-
-
CS Grevenmacher
Finished
۱۷:۳۰
FC Alisontia Steinsel
-
-
Residence Walferdange
Finished
۱۷:۳۰
FC Berdenia Berbourg
-
-
Jeunesse Canach
Finished
۱۷:۳۰
Avenir Beggen
-
-
Etzella Ettelbruck
Finished
۱۷:۳۰
FC Rodange 91
-
-
US Hostert
Interrupted
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Karlshamn
۲
۱
IFK Berga
Finished
۱۷:۳۰
  North Macedonia First League
FK Vardar Skopje
۰
۱
Voska Sport
Finished
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۱
FK Shkendija 79
Finished
۱۷:۳۰
Makedonija GjP
۰
۱
FC Struga Trim & Lum
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
۱
۰
Encarnacion FC
Finished
۱۷:۰۰
Independiente FBC
۱
۰
12 de Junio
Finished
۱۷:۰۰
  Tunisia Tunisia Cup
ES Metlaoui
۲
۳
US Monastir
Finished
۱۷:۰۰
AS Slimane
۰
۲
AS Gabes
Finished
۱۷:۰۰
SC Moknine
۲
۴
Sporting Club de Ben Arous
Finished
۱۷:۰۰
JS Omrane
۰
۰
US Tataouine
Finished
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Harstad IL
۳
۰
Bodo/Glimt 2
Finished
۱۷:۰۰
  Egypt Second Division A
Proxy SC
۱
۱
Petrojet
Finished
۱۷:۰۰
Haras El Hodood
۰
۰
La Viena FC
Finished
۱۷:۰۰
Ghazl Al Mehalla
۰
۰
Ghazl Kafr El Dawar
Finished
۱۷:۰۰
El Sekka El Hadid SC
۰
۱
Tanta
Finished
۱۷:۰۰
Wady Degla
۱
۱
Al Qanah
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Landesliga
SV Schlebusch
۴
۲
Blau-Weiss Friesdorf
Finished
۱۶:۴۵
  Italy Serie D, Girone H
ASD Nardo Calcio
۱
۰
Rotonda Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Fidelis Andria 1928
۲
۰
Manfredonia Calcio 1932
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۰
۳
Santa Maria Cilento
Finished
۱۶:۳۰
Martina Calcio 1947
۳
۰
Barletta 1922
Finished
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۴
۲
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۶:۳۰
Team Altamura
۲
۱
Citta di Gallipoli
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia League Women
ZNK Gazon (W)
۰
۱
NK Drava Ptuj (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Romania Liga 2 Women
Vulpitele Galbene Roman (W)
۱
۲
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga IV
CSC Avantul Maneciu
۱
۰
CSO Comarnic
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
CD 26 de Febrero U19
۰
۵
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
Cordoba U19
۱
۰
CF Alhendin Balompie U19
Finished
۱۴:۳۰
Tomares U19
۱
۴
Marbella FC U19
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Druha Liga
Zvyagel Novograd Volynskiy
۲
۰
FC Karpaty Lviv B
Finished
۱۳:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
  Romania U19 League
FC U Craiova 1948 U19
۱۲
۲
CSM Slatina U19
Finished
۱۲:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Spartak Moscow II
۲
۲
Dinamo Moscow II
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg II
۲
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow
۲
۰
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۲
۱
FC Tver
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۳
۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Prey Veng
۱
۴
Visakha FC
Finished
۱۲:۳۰
Angkor Tiger
۰
۱
Naga World FC
Finished
۱۲:۳۰
Tiffy Army
۲
۲
ISI Dangkor Senchey FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Geestemunde
۳
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia President Cup
Kuala Lumpur FA U21
۰
۰
Johor Darul Takzim III U21
Finished
۱۲:۱۵
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۰
۰
Gold Coast United U23
Cancelled
۱۲:۱۵
  Spain Segunda Federacion Women
Levante B (W)
۳
۲
CD Femarguin (W)
Finished
۱۱:۳۰
Cordoba (W)
۳
۰
Elche CF (W)
Finished
۱۲:۳۰
Real Madrid B (W)
۱
۰
Balears FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Macao Elite League
Chao Pak Kei (CPK)
۸
۱
Hang Sai
Finished
۱۳:۳۰
  Romania Liga 1 Women
Ladies Targu Mures (W)
۱
۲
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۰
۲
Farul Constanta (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۰
۱
St George Willawong FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
-
-
Souths United NPL (W)
Cancelled
۰۹:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۳
۲
South Melbourne U23
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۰
۰
Maitland FC Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
SWQ Thunder (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۰۵:۴۵
Capalaba (W)
۰
۰
Logan Lightning (W)
Cancelled
۱۱:۳۰
Virginia United SC (W)
۰
۰
Moreton City Excelsior (W)
Cancelled
۱۱:۴۵
  Brazil Campeonato Rondoniense
Uniao Cacoalense RO
-
-
Ji-Parana
Finished
۰۲:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV River Plate
۱
۶
SV Dakota
Finished
۰۲:۰۰
  El Salvador Reserves League
Luis Angel Firpo Reserves
۲
۱
AD Isidro Metapan Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Platense Zacatecoluca Reserves
۰
۲
Alianza San Salvador Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Santa Tecla Reserves
۰
۰
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CD Dragon Reserves
-
-
Fuerte San Francisco Reserves
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Jocoro Reserves
-
-
CD Aguila Reserves
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Belarus 1. Division
FC Orsha
۳
۵
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۰
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
FC Molodechno
Finished
۱۶:۳۰
FC Lida
-
-
Maxline Vitebsk
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland U19 League
Grindavik/GG U19
۲
۰
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
Finished
۱۳:۳۰
KR Reykjavik U19
۱
۲
KA/Dalvik/Reynir U19
Finished
۱۸:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۴
۲
Cardiff City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Billericay Town FC (W)
۱
۱
Plymouth Argyle (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hashtag United (W)
۱
۰
Chatham Town (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FK Slutsk
۱
۳
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۴:۳۰
Dinamo Minsk
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۶:۳۰
Neman Grodno
۰
۱
FC Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Premier League Women
Krasnodar FK (W)
۲
۱
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
Yverdon Sport FC II
۴
۲
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Elitettan Women
IFK Kalmar (W)
۰
۰
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lidkopings FK (W)
-
-
Sundsvall (W)
Finished
۱۵:۳۰
IK Uppsala (W)
۱
۰
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Talasgucu Belediyespor
۲
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegol Kafkas Genclikspor
۳
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۵:۳۰
Yeni 52 Orduspor
۳
۳
Kucukcekmece Sinop Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۳
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
  Malta Challenge League
Zurrieq
۱
۴
Saint Patrick FC Zabbar
inprogress
۱۵:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۰
۱
Swieqi United FC
Finished
۱۵:۳۰
Msida St Joseph FC
۲
۲
Fgura United FC
Finished
۱۸:۰۰
Luqa SA
۲
۲
St Andrews FC
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Akhisar Belediye GS
۲
۶
Erbaaspor
Finished
۱۵:۳۰
  Uzbekistan Uzbekistan Cup
Qiziriq FC
۱
۱
FC Bunyodkor
Finished
۱۵:۰۰
Navbahor Namangan
۲
۱
Andijan
Finished
۱۵:۰۰
PFK Dinamo Samarkand
۳
۳
Nasaf Qarshi
Finished
۱۵:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۴
۱
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
Arlanda
۳
۳
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark 3rd Division
Ishoj
۲
۰
Holbaek
Finished
۱۴:۳۰
IF Lyseng
۱
۰
Vanlose
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Salamanca (W)
۰
۳
Burgos (W)
Finished
۱۳:۳۰
CF Extremadura (W)
۲
۷
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۶
۲
Lugo (W)
Finished
۱۳:۴۵
Berriozar CF (W)
۰
۲
Anorga KKE (W)
Finished
۱۳:۴۵
Madrid CFF III (W)
۱
۱
EMF Fuensalida (W)
Finished
۱۵:۳۰
AD Villaviciosa de Odon (W)
۲
۱
Fundacion Albacete B (W)
Finished
۱۷:۳۰
ADFB La Rambla (W)
۲
۵
Futbolellas CFF (W)
Finished
۱۸:۰۰
UD Logrones (W)
۱
۲
San Ignacio (W)
Finished
۱۸:۰۰
Pozuelo de Alarcon (W)
۵
۱
CF Sporting Plaza del Argel (W)
Finished
۱۸:۰۰
CD Castellon (W)
۳
۲
FC Malaga City (W)
Finished
۱۸:۳۰
Zaragoza CFF B (W)
۲
۲
Vic Riuprimer Refo (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۲
۲
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۴
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۱
۰
Real Valladolid U19
Finished
۱۴:۳۰
Leganes U19
۵
۰
Internacional de la Amistad U19
Finished
۱۸:۰۰
CD Numancia U19
۱
۰
Getafe U19
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۰
۲
Mjolby AI FF
Finished
۱۴:۳۰
IF Sylvia
۴
۰
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۱۶:۰۰
IFK Eskilstuna
۱
۲
Syrianska FC
Finished
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۰
۴
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
SD Eibar U19
۰
۴
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۰۰
Deportivo Alaves U19
۴
۱
Durango U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Socuellamos
۳
۰
Marchamalo
Finished
۱۳:۳۰
Villarrobledo
۲
۲
CD Villacanas
Finished
۱۸:۳۰
CD Torrijos
۰
۴
Conquense
Finished
۱۸:۳۰
Quintanar Rey
۲
۲
CD Cazalegas
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Tomelloso
۲
۰
CD Huracan de Balazote
Finished
۱۹:۳۰
La Solana
۲
۰
Albacete B
Finished
۱۹:۳۰
Calvo Sotelo Puertollano
۵
۰
AD San Clemente
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja
۱
۲
Casalarreina CF
Finished
۱۳:۳۰
Anguiano
۰
۱
UD Logrones B
Finished
۱۸:۰۰
Alfaro
۱
۰
Oyonesa
Finished
۱۸:۳۰
Arnedo
۲
۲
Club Deportivo Alberite
Finished
۱۹:۰۰
Haro Deportivo
۰
۱
Comillas CF
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۲
۱
Elche U19
Finished
۱۳:۳۰
Levante U19
۳
۰
Ranero U19
Finished
۱۸:۳۰
  Canada Premier League
York United FC
-
-
Forge FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید